Marka ticari ortamda kullanıldığı mallarla ilgili itibari değer çok yüksek seviyeye çıkmış olabilir.

Bu durumda markanın tanınmışlık derecesinin yükseldiğinden bahsedilebilir.

İtibari değeri yüksek olan markaların geniş kapsamlı korumadan faydalanabilmeleri, markanın itibarı açısından da büyük önem taşır.

Markanın tanınmış kabul edilebilmesi için markanın konulduğu mal veya hizmetin tüketici çevresinde veya ilgili sektörde tanınmış olması yeterlidir.

Eğer marka malın hitap ettiği çevrenin dışında da çok tanınmışsa, Tanınmış marka statüsü verilmesi için başvuru yapılır.

Türkiye’de tanınmış marka olmak bir hedeftir. Asıl hedef dünya markası olmaktır. Bu hedef kuruluşun en üst kademesinden en alt kademesine kadar benimsenmiş, tüm üretim, pazarlama, satış sonrası hizmetler kesin müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleşmiş olmalı, daima bilinen, aranan ve güvenilen marka olmalıdır.

Markanız sizin için önemli olabilir. Önemli olan Markanızın tüm müşterileriniz ve müşteri adaylarınız için tanınmış olmasıdır.

4M, tanınmış marka başvuruları konusunda müvekkillerine danışmanlık vermektedir.

Somut olayın şartlarına göre müvekkillerden sağlanan ve kendi araştırmamız sonunda elde edilen verileri ve belgeleri, detaylı açıklamaları kapsayan başvurular yapılarak başarı ile sonuçlandırılmaktadır.

r.

[vc_separator color=”grey” align=”align_center” style=”” border_width=”” el_width=””]
[vc_separator color=”grey” align=”align_center” style=”” border_width=”” el_width=””][vc_separator color=”grey” align=”align_center” style=”” border_width=”” el_width=””][vc_separator color=”grey” align=”align_center” style=”” border_width=”” el_width=””]

[content_bottom_slogan slogan=”0″ url=”http://goo.gl/9meA9l” urltext=”YABANCI PERSONEL ÇALIŞMA İZİNLERİ”]